Lakierowanie felg – dlaczego warto

Lakierowanie proszkowe felg to popularny sposób na odświeżenie i odnowienie wyglądu swoich felg. Felgi są narażone na działanie różnych czynników zewnętrznych, takich jak brud, kurz, solanka z ulicy czy zmiany temperatury, co może prowadzić do uszkodzenia ich powierzchni.

Tak mogą wyglądać twoje felgi.

Lakierowanie felg pozwala na zabezpieczenie ich przed takimi czynnikami i przywrócenie im atrakcyjnego wyglądu. Proces lakierowania felg składa się z kilku etapów. Najpierw felgi muszą zostać dokładnie oczyszczone i odtłuszczone, aby lakier mógł dobrze przylegać do ich powierzchni. Następnie trzeba usunąć wszelkie zadrapania i ubytki, które mogłyby zakłócić równomierne rozprowadzenie lakieru.

Jedna z wielu marek premium które nam zaufały

Po wyschnięciu podkładu należy nałożyć warstwę lakieru. Można to zrobić za pomocą pistoletu lakierniczego lub pędzla. Ważne, aby lakier był równomiernie rozprowadzony i nie tworzył smug. Po wyschnięciu pierwszej warstwy lakieru należy nałożyć drugą, a następnie trzecią, aby uzyskać odpowiednią grubość i trwałość lakieru. Po nałożeniu ostatniej warstwy lakieru felgi muszą zostać poddane procesowi utwardzenia. Można to zrobić poprzez wysuszenie lakieru w piecu lub na słońcu. Po wyschnięciu lakieru felgi są gotowe do użytku.

Więcej
artykułów

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu serwis internetowy taniarenowacja.pl może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. View more
Akceptuje